Często Zadawane Pytania

Na tej stronie znajdziesz pytania które nurtują klientów. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoją zagwozdkę wypełnij formularz pytań. Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu kilku godzin.

Najczęstsze Pytania

Jest możliwość wystawienia fv na każdą Naszą usługę.

Każdy klient otrzymuje od 2 do 4 projektów testowych (grafika, strona, sklep online, baner itd.) jeżeli żaden z tych kilku projektów nie odpowiada każdy kolejny to opłata 40zł. (zazwyczaj po wstępnej analizie i konsultacjach klienci decydują się na pierwszy projekt).

Czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj do 14 dni (strony online oraz sklepy). Jeśli chodzi o grafikę czas realizacji logo, wizytówki, baneru wynosi 1 dzień. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Pracując przy większych projektach czas realizacji szacujemy przy konsultacjach z klientem.

Oczywiście, że tak. Będziemy pracowali nad stroną tak długo aż uzyskamy efekt który Cię zadowoli. Nie poniesiesz za to kosztów (posiadasz nie ograniczoną ilość poprawek).

Oczywiście, że tak ponieważ każda wykonana przez Nas strona posiada panel zarządzania który umożliwia modyfikację elementów na stronie. Dodatkowo otrzymasz film instruktażowy w którym będzie wszystko wyjaśnione.

Jeżeli posiadasz jakieś konkretne materiały które powinny znaleźć się na stronie możesz Nam je wysłać. Jeśli nie posiadasz testów itd. bez obaw wszystkim zajmiemy się My.

Dzięki hostingowi mogą Państwo teraz czytać tę stronę www. W przypadku awarii serwera strona internetowa nie będzie wyświetlana. Zazwyczaj serwer znajduje się w pomieszczeniu nazywanym serwerownią, w którym nieustannie ktoś czuwa i odpowiada za jego prawidłowe funkcjonowanie przez 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.
 Domena zaś krótko mówiąc to nazwa pod którą możemy odwiedzić Twoją stronę lub sklep online.

Formularz

Zadaj nurtujące Cię pytanie.