Co Możemy Dla Ciebie Zrobić

Sprawdź Naszą Ofertę

Jeżeli żadna z poniższych ofert nie jest dla Ciebie skontaktuj się z Nami. Stworzymy ofertę specjalnie przygotowaną pod Twoje wymagania.
Dodatkowo pracujemy do skutku. Masz nie ograniczoną ilość poprawek którą możesz wprowadzić podczas realizacji oraz jej ukończeniu

Grafika

Tworzymy grafikę opierając się na najnowszych trendach. Logo, social media, materiały reklamowe czy też identyfikacja wizualna nie stanowią dla Nas najmniejszego problemu.

Hosting

W ofercie posiadamy również wydajne hostingi. Możesz przechowywać na nich strony internetowe, sklepy czy też pliki. Hosting można również wykorzystać jako wirtualny nośnik danych który zawsze jest z Tobą.

video-camera

Wideo

Nie tuzinkowe ujęcia oraz oszałamiający montaż to nasza specjalność. Kompleksowo zajmiemy się całym projektem. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem co pozwala uzyskać wysoką jakość nagrania.

Copywriting

W Naszym zespole są również osoby które zajmują się pisaniem tekstów przeznaczonych pod pozycjonowanie. Sprawnie porozumiewamy się między innymi j. angielski, niemieckim oraz rosyjskim.

website-design

Strony Internetowe

Stworzymy solidny wizerunek Twojej firmy w sieci. Bez wątpienia pomoże w tym strona internetowa która zaprezentuje Cię w znakomity sposób w sieci. Strony online tworzymy w oparciu o najnowsze technologie oraz trendy.

ecommerce

Sklep Online

Zwiększ sprzedaż otwierając sklep internetowy. Nie ograniczaj się do lokalnej sprzedaży. Rozwiń skrzydła i oferuj Swój produkt osobom na całym świecie. Bezpieczne systemy płatności, skonfigurowany sklep pod Twoje oczekiwania czy też responsywność. To tylko część rzeczy które otrzymasz.

Oferta Dla YouTube'ra

Zajmujemy się pozycjonowaniem filmów na platformie youtube. Pozycjonowanie filmów sprawia iż stare filmy zaczynają nabijak kolejne wyświetlenia oraz pojawiają się częściej na karcie “Polecane”

Zwiększ oglądalność

Zyskaj Nowych Odbiorców

Zwiększ Zarobki

Ciesz Się Z Wyników

Indywidualny Projekt

Jeżeli w ofercie nie widnieje nic co cię interesuje ale jest zbliżone do elementu oferty skontaktuj się z Nami. Z pewnością pomożemy Ci w realizacji lub znalezieniu Realizatora zlecenia. Współpracujemy z wieloma firmami które nastawione są w konkretne dziedziny pracy.

Aplikacje Mobilne
Produkcja gier
Marketing
Kampanie Reklamowe